Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Týden pro rodinu 2021

Týden pro rodinu 2021

Cílem 13. ročníku Týdne pro rodinu s mottem: „Rodinná pohoda není náhoda" je ocenit úsilí, které je do rodinných vztahů investováno. Žít v rodině není volnočasová aktivita. Vytvářet vztahy je pěkná „fuška": vztahy potřebují motivaci, trpělivost, vzory a také vzdělávání. Možná úskalí se dají překonávat. Jinak řečeno, má-li nám být v rodině a mezilidských vztazích hezky, je třeba na nich pracovat, vyhradit si čas na sebe a zkrášlovat to, co mezi sebou žijeme. Štěstí přeje připraveným!

Týden pro rodinu (TPR) je krásnou oslavou toho nejcennějšího, co máme – rodiny. Vyhlašovatelem je Rodinný svaz ČR, s významnou spoluúčastí některých krajů, měst, městských částí a obcí. Každoročně upozorňujeme na hodnoty a přání rodin a současně na úskalí, která tyto hodnoty ohrožují. TPR je vždy provázen bohatou nabídkou aktivit pro rodiny a náměty k obohacení rodinného života. Program vytvářejí členové Rodinného svaz ČR, kterými jsou centra pro rodinu a také další organizace, které se k Týdnu připojí.

Zeptej se vašich, proč jsou spolu – chceme vyzvat mladé lidi a děti, aby se rodičů zeptali: „Proč jste spolu?" a pokud budou rodiče souhlasit, natočí je na video a pošlou na info@rodinnysvaz.czZasláním videa vyjadřujete souhlas s jeho uveřejněním na www.rodinnysvaz.cz a FB Rodinný svaz ČR, na www.tydenprorodinu.cz a na Twitteru Rodinného svazu ČR. Těšíme se na obohacení letošního Týdne pro rodinu vašimi náměty k realizaci nebo i účastí!

Zdroj: www.tydenprorodinu.cz

Datum zveřejnění článku: 1. duben 2021