Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Týdny pro rodinu 2020

Týdny pro rodinu 2020

TISKOVÁ ZPRÁVA

Rodinný svaz ČR z.s. vyhlašuje Týdny pro rodinu 2020. V důsledku koronavirové pandemie nabízí prostřednictvím svých členských center pro rodinu programy dostupné všem – elektronickou formou. Cílí na rodiny s dětmi, seniory, snoubence, manžele i osamělé. Děkuje složkám IZS za obětavost. Letošní 13. ročník už tradičního Týdne pro rodinu se v těchto dnech, v důsledku pandemie, proměnil na Týdny pro rodinu.

Vzhledem k izolaci mnohých seniorů a dalších nemocných zve k celostátní iniciativě Dopis pro dědečka, Dopis pro babičku, kdy rodiny s dětmi mohou napsat dopis a nakreslit obrázek pro neznámé seniory. „S velkým obdivem a vděčností sledujeme už několik týdnů úsilí zdravotníků, záchranářů, pracovníků v sociálních službách. Díky za vaši nesmírnou obětavost!“, vzkazuje předseda Rodinného svazu Jan Zajíček.

Rodinný svaz sdružuje převážně centra pro rodinu v České republice, které, za běžných okolností, spolupracují s rodinami na kvalitních vztazích. Přímá komunikace teď s lidmi není možná, vytvářejí nabídku pro manžele, rodiny s dětmi, seniory, snoubence i osamělé formou poradenství, elearningových programů, vzdělávacích a tvořivých aktivity. 

Jan Zajíček, předseda Rodinný svaz ČR z.s., info@rodinnysvaz.cz, +420 733 598 575.

Zdroj: www.rodinnysvaz.cz

dopis.jpg

Datum zveřejnění článku: 6. duben 2020